Karrier

Aktuális állásajánlataink

Fevita Hungary Zrt

Zöldség-gyümölcs gyorsfagyasztásban piacvezető cég keresi a következő munkatársakat:

Hűtő- és kazángépész/fagyasztókezelő

Részletek

Feladata:

Elsősorban a hűtőgépház és a kazánház üzemelése, valamint a fagyasztóberendezések kezelése, továbbá víz- és sűrített levegőellátó berendezések felügyelete.

Elvárások:

  • hűtőgép kezelői műszaki végzettség,
  • önállóság és megbízhatóság,
  • élelmiszerüzemi higiéniai követelményeknek való megfelelés

Előny:

  • kazángépész végzettség,
  • hűtőgépkezelői szakmai tapasztalat,
  • folyamatirányító számítógépek ismerete,
  • ammóniás hűtőrendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • stabil, folyamatosan fejlődő vállalati környezet,
  • versenyképes jövedelem,
  • szakmai továbbképzések

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az allaskereses@fevita.hu vagy a hr@fevita.hu e-mail címre.

Villanyszerelő

Részletek

Feladatok:

  • Elektromos karbantartási munkák végzése 3 műszakos 6+2-es munkarendben
  • Meghibásodott termelő berendezések javítása
  • Aktív részvétel a megelőző karbantartásban
  • Karbantartási dokumentációk, nyilvántartások vezetése
  • Mechanikus karbantartó munkatársakkal történő együttműködés
  • Korszerű csomagoló berendezések beállítása, üzemeltetése

Elvárások:

  • villanyszerelő szakmunkás végzettség
  • megbízhatóság, önállóság
  • pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • csomagológépek üzemeltetésében, karbantartásában szerzett tapasztalat

  • kiemelkedő bérezés, ösztönző juttatások
  • hosszútávú munkalehetőség
  • stabil munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát az allaskereses@fevita.hu e-mail címre, vagy a 8000 Székesfehérvár, Raktár út 1. címen a HR osztály részére.

Betanított munkára

Részletek

Amit várunk:

  • 1 évnél nem régebbi tüdőszűrő eredmény
  • változó munkarend vállalása, amely: jellemzően folyamatos, 3 műszakos

  • bejelentett munkaviszony, törvényes foglalkoztatás
  • versenyképes bruttó alapbér + 30 %-os műszakpótlék (1800-0600 óra között)
  • 8000,- Ft-os készpénz kifizetés béren kívüli juttatás (már a próbaidőre is)
  • törvény szerinti közlekedési költségtérítés (közigazgatási határon kívül)
  • munkaruha, felszerelés biztosítása
  • saját termékeinkből ajándékcsomag
  • jelenléti bónusz
  • fejlődési-, tanulási lehetőség – betanulással emelkedő bérezés

Érdeklődni, jelentkezni a 06-22/512-824 és 06-22/512-825 számon, vagy önéletrajz megküldésével a hr@fevita.hu e-mail címre lehet.

Munkavégzés helye: 8000 Székesfehérvár, Raktár út 1.